İstanbul Çatalca İzzettinköyü Satılık Arsa + Yazlık Ev 3130 m2-Izzettin Mah-Istanbul : 1365
Gülbahar Gül

İstanbul Çatalca İzzettinköyü Satılık Arsa + Yazlık Ev 3130 m2

Arsa Satılık
İstanbul - Çatalca - İzzettin Mah
TL42,000,000
  •  3130m² (Brüt)
  •  Kat İrtifaklı
  •  Birim Fiyatı : 13418.53 TL/m²

  • Döviz Çevrimleri

    42,000,000 TL = 923,696 $ = 793,855 € = 690,291 £
    • İlan No1010
    • Yetki Belge No3409748
    • İlan Tarihi2026ལོའི་ཟླ 5ཚེས 6
    • KategoriArsa Satılık
    • İmar DurumuVar
    • Brüt Alan3130 m²
    • Birim Fiyatı (m²)13418.53 TL
    • Net Alan3150 m²
    • Tapu DurumuKat İrtifaklı
    • TakasHayır
    • Kullanım DurumuBoş
    Karşılaştır

     AÇIKLAMA

    ALTINEMLAK GÜNEŞLİ BULVAR ŞUBESİNDEN
    ARNAVUTKÖY HADIMKÖY TOKİ KONUTLARI YAKININDA SATILIK ARSA
    260 M² İMARLI - İFRAZLI ARSA

KANAL İSTANBUL PROJESİNE 3 KM MESAFEDE
    TOKİ KONUTLARINA ÇOK YAKIN KONUMDA
    YERLEŞİM BÖLGESİ İÇİNDE
    HEMEN İNŞAAT YAPIMINA UYGUN
    TOPLU TAŞIMA DURAKLARINA YAKIN
    İLK OKUL, ORTA OKUL VE LİSE'ye YÜRÜME MESAFESİNDE
    MERKEZİ KONUMDA

DETAYLI SUNUM İÇİN
    NUHA ABDELDADIR
    0537 280 01 60

• Blog
     Güneşli Mahallesi,, 1332 Sokak, No: 10-12 Bağcılar İstanbul
      90 212 550 99 99    90 533 769 33 33
    Yetki Belge No: 3409748

    Bizi Sosyal Medya'dan Takip Edin.

    • 45.4695
    • 52.9064
    • 60.8439
    Gizlilik ve Çerez Politikası

    ALTIN EMLAK BASIN EKSPRES

    Hazır Emlak Web Sitesi