Güneşli 15 Temmuzda Satılık 3+1 Daire Yatırıma Uygun-15 Temmuz Mah-Bağcılar-Istanbul : 1442
Mehmet Tatar

Kırklareli Pehlivanköy Hıdırca Köy İçinde Satılık Arsa 543 m2

appartement À vendre
Kırklareli - Pehlivanköy - Hıdırca Köyü
TL1 395 000
  •  543m² (Brut)
  •  Privé
  •  Prix ​​unitaire : 2569,06 TL/m²

  • Conversions de devises

    1 395 000 TL = 30 661 $ = 26 186 € = 22 652 £
    • Annonce non1442
    • Document d'autorisation n°3409748
    • Date d'inscriptionlundi 11 mai 2026
    • CatégorieTerrain À vendre
    • ZonageExister
    • Superficie brute543 m²
    • Prix ​​unitaire (m²)2569,06 TL
    • Zone libre542 m²
    • statut du titrePrivé
    • Statut de créditÉligible au crédit
    • ÉchangerOui
    • en utilisant le statutNul

     EXPLICATION

    Kırklareli'nin sakin ve doğal güzelliklerle çevrili Pehlivanköy ilçesine bağlı Hıdırca Köyü'nde, köy merkezinde ve asfalt yol üzerinde yer alan 543 m² satılık arsa, hayalinizdeki evi inşa etmek veya karlı bir yatırım yapmak için eşsiz bir fırsat sunuyor. Elektrik ve su altyapısı hazır olan bu müstakil tapulu arsa, konut imarına uygunluğu ile de öne çıkıyor. Doğayla iç içe, huzurlu bir yaşam sürmek isteyenler veya geleceğe yönelik güvenli bir yatırım arayışında olanlar için idealdir. Ana yola yakın konumu sayesinde ulaşım kolaylığı sağlayan bu arsa, hem sakin bir köy hayatını hem de şehir olanaklarına yakınlığı bir arada sunuyor. Krediye uygunluğu ile de yatırımınızı kolaylaştıran bu fırsatı kaçırmayın.
     

    Detaylı bilgi ve sunum için lütfen iletişime geçin.

    Yasemin Güneş

    0531 387 02 06

     EMPLACEMENT DE LA CARTE

    Nous sommes tristes! Votre navigateur ne prend pas en charge cette fonctionnalité.

    OBTENIR DES DIRECTIONS

    Vous pouvez obtenir un itinéraire en scannant le code-barres avec votre téléphone ou en appuyant sur le bouton "Click and Go", vous pouvez facilement atteindre le point où se trouve l'immobilier en voyant des itinéraires alternatifs et en choisissant l'un des moyens les plus courts ou les plus faciles.